ZİYARETÇİ OLUN Yerinizi Ayırtın
24-26 EKİM 2024, TÜYAP BURSA ULUSLARARASI FUAR VE KONGRE MERKEZİ

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

Elektrikli Araçlar, Şarj Teknolojileri, Ekipman Ve Donanımları Fuarı Go Green Türkiye 24-26 Ekim 2024'te TÜYAP Bursa'da Kapılarını Açıyor!

Elektrikli Araç Sektörünün Buluşma Noktası

Go Green Türkiye 2024’te, elektrikli araçlar (otomobil, motosiklet, bisiklet, lokomotif, iş makineleri vb.), şarj donanım ve yazılımı, akıllı ve hızlı şarj çözümleri, pil ve pil teknolojisi yönetim sistemleri, akıllı şebeke çözümleri, sertifikasyon, test ve ölçüm hizmetleri dahil olmak üzere otomotiv sektörüne dair her şeye ulaşmak mümkün.

Elektrikli Araç Sektörünün Buluşma Noktası
Sektörün Başkentinde Olun

Sektörün Başkentinde Olun

Go Green Türkiye elektrikli araç ve şarj teknolojisine dair sektördeki girişimci, yatırımcı, mühendis ve işletmecilerin ihtiyaç duyduğu her şeyi bir arada bulabileceği bir fuar. Sektördeki en yeni yazılım, donanım, teknoloji ve son çıkan ürünleri, işletmenizin aradığı çözümleri, son teknolojiye dönük yatırım fırsatlarını ve girişiminize katkı sağlayacak yenilikleri burada bulacaksınız. Fuarla eş zamanlı gerçekleştirilecek etkinliklerle de sektörün gündemini yakalayacaksınız. Elektrikli araç sektörüne yön verecek, Go Green Türkiye fuarına ziyaretçi olmak için hemen kaydolun.

Aradığınız tüm ürünler Go Green Türkiye'de

Go Green Türkiye, elektrikli araç sektörünün başkenti Bursa’daki avantajlı konumu ile 3 gün boyunca sektörün buluşma noktası olacak.

HABERDAR OLUN

Bilgilendirme, bülten, ve sektörle ilgili gelişmelerden
haberdar olmanız için iletişim bilgilerinizi kaydedin.